Samochód wjechał do kanału portowego w Mrzeżynie! Jedna osoba NIE ŻYJE! [AKTUALIZACJA]

2020-06-20 12:50 BM, DOMIN

Dramatyczne wieści z Mrzeżyna. Do kanału portowego wjechał samochód osobowy. Po kilkudziesięciu minutach strażacy z wody wyciągnęli mężczyznę. Niestety, nie udało się go uratować. Co tam się wydarzyło?!

Aktualizacja, godz. 12:45

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, był to uczestnik popularnego programu TTV. Mężczyzna targnął się na swoje życie najprawdopodobniej dlatego, że borykał się z kłopotami natury osobistej.

godz. 9:25

Niestety, reanimowany mężczyzna nie żyje.

godz. 9:00

Strażacy wyciągnęli z wody mężczyznę. Trwa reanimacja.

godz. 8:00

Do zdarzenia doszło w sobotę (20 czerwca) po godz. 7:00. O tej porze strażacy otrzymali zgłoszenie, że do kanału rzeki Regi przy ul. Portowej w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie) wjechał samochód!

Rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Tomasz Kubiak przekazał, że właśnie trwa akcja poszukiwawczo - ratunkowa. Nie wiadomo też ile osób znajdowało się w pojeździe!

Wysoka woda na Wisłoku w Rzeszowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE