Szczecin: Rzucił się z NOŻEM na swoją partnerkę. Dźgał na OŚLEP. Dramatyczny finał kłótni

2020-11-19 10:10
Nożownik
Autor: PublicDomainPictures / CC0 / pixabay.com

Złapał nóż i zadawał swojej partnerce ciosy na oślep - w klatkę piersiową, brzuch, a także ramię i udo. Kobieta cudem uszła z życiem. Oprawca wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu wiele lat za kratkami.

Pokrzywdzona kobieta odniosła liczne rany kłute w okolicy m.in. klatki piersiowej , na lewym ramieniu, lewym udzie, przedniej powierzchni jamy brzusznej. W ich następstwie u pokrzywdzonej stwierdzono znaczny stopień niepełnosprawności.

- Dodatkowo ustalono, iż podejrzany znęcał się fizycznie i psychicznie nad pokrzywdzoną wyzywając ją słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, groził pozbawieniem życia, a także naruszał jej nietykalność cielesną - dodaje rzeczniczka prokuratury.

Oprawca został zatrzymany i trafił do aresztu. Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. W przeszłości był już karany sądownie.

Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Do Sądu Okręgowego w Szczecinie trafił już akt oskarżenia. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego więzienia.

Oblał partnerkę spirytusem i podpalił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE