Przemoc

i

Autor: ninocare / CC0 / pixabay.com

Szczecin: Mąż POTWÓR pastwił się nad żoną. KOSZMAR kobiety trwał miesiącami!

2020-11-16 22:53

Koszmar kobiety trwał kilka miesięcy. Mąż, który nadużywał alkoholu znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Oprawca wkrótce odpowie za swoje czyny.

Wszystko zaczęło się w lutym 2020 r i trwało aż do lipca 2020. W tym czasie 60-latek, będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury podczas których ubliżał swojej żonie słowami powszechnie uznanymi za wulgarne i obelżywe. Dochodziło również do aktów przemocy fizycznej.

- W toku postępowania ustalono, iż podejrzany będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których poniżał żonę, a także wyzywał ją słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Nadto mężczyzna popychał pokrzywdzoną oraz bił po twarzy, powodując w dniu 22 lipca 2020r. naruszenie czynności powłok miękkich jej twarzy na okres trwający do diedmiu dni.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Okazało się również, że w przeszłości 60-latek był karany sądownie. Wkrótce odpowie za swoje postępowanie. Do sądu trafił już akt oskarżenia.

Za znęcanie się nad żoną grozi mu kara więzienia od 3 miesięcy do 5 lat.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Oblał partnerkę spirytusem i podpalił