Kąpielisko Dąbie po remoncie

i

Autor: ZUK Szczecin Kąpielisko Dąbie po remoncie

Szczecin: Plaża w Dąbiu czynna dłużej. Będzie można podziwiać zachody słońca

2021-09-22 7:00

Nie do godz. 18:00, ale dwie godziny dłużej będzie czynny zmodernizowany kompleks nad jeziorem Dąbie. Dzięki wydłużeniu godzin otwarcia będzie można m.in. podziwiać z perspektywy plaży piękne zachody słońca, o ile oczywiście pozwoli na to pogoda.

To reakcja na prośby mieszkańców, którzy narzekali na zbyt krótkie godziny otwarcia. Od środy, 22 września obiekt będzie czynny w godzinach 10:00 - 20:00.

- Zakład Usług Komunalnych otrzymał mnóstwo próśb dotyczących przedłużenia godzin otwarcia terenu przy kąpielisku Dąbie - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Po przebudowie obiekt cieszy się ogromną popularnością.

Czytaj też: W sezonie się nie udało. Plaża w Szczecinie Dąbiu otwarta po długim remoncie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nic dziwnego. Wszystko jest tutaj nowe, teren został zaaranżowany, ogrodzony i jest stale monitorowany.

- Przebudowaliśmy ten obiekt dla mieszkańców więc muszę zareagować na te prośby – mówi Tomasz Wawrzyńczak, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych. – Cieszy mnie to, że kompleks cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jestem tam niemal codziennie i korzystają z niego prawdziwe tłumy. Z Dąbia przepięknie wyglądają zachody słońca. Będzie teraz każdy mógł je zobaczyć. Podjąłem decyzję, że przedłużymy czas otwarcia o dwie godziny, czyli do godziny 20:00.

Przebudowany kompleks przy kąpielisku Dąbie uruchomiony został tydzień temu. Jego budowa warta 9,5 miliona złotych zakończyła się pod koniec sierpnia.

Czytaj też: "Zuchwała" kradzież podczas otwarcia plaży w Dąbiu. Nie zgadniesz, na co połasił się złodziej!

Sonda
Które kąpielisko w Szczecinie jest najlepsze?
Plaża w Szczecinie Dąbiu otwarta po długim remoncie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany