Wypadek - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Wypadek - zdjęcie poglądowe

Szczecin: Nieoczekiwany finał drogowej "stłuczki". Nie skończyło się na mandacie...

2021-11-30 15:48

Kolizja na drodze może zdarzyć się każdemu. Zazwyczaj jej efektem są nieprzewidziane wydatki w warsztacie samochodowym i mandat dla sprawcy. Tym razem, dla 28-letniego mieszkańca Szczecina finał "stłuczki" okazał się zupełnie inny.

Na jednej z ulic w centrum Szczecina doszło do zderzenia dwóch aut. Była to kolizja, jakich wiele. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy ustalili, że sprawcą był 28-letni kierowca osobowego fiata. Mężczyzna otrzymał mandat i na tym całe zdarzenie mogłoby się zakończyć. Jednak nie tym razem.

Czytaj też: Co dalej z 11-latkiem, który był świadkiem krwawej makabry w Szczecinie? Stracił mamę, tatę i babcię

Podczas legitymowania mężczyzny, okazało się bowiem, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód. 28-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż musiał odbyć karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

W takiej sytuacji policjanci musieli zatrzymać mężczyznę. Został on przewieziony do specjalnego policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd następnie trafił do miejsca, w którym powinien przebywać od pewnego czasu, czyli do zakładu karnego.

Czytaj też: Na węźle Łękno powstaje "przystanek tylko dla odważnych"? Od tego widoku można dostać zawrotów głowy! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy spowodowałeś kiedyś kolizję na drodze?
Na węźle Łękno w Szczecinie powstaje "przystanek grozy"? Można dostać zawrotów głowy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany