Wypadek - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Wypadek - zdjęcie poglądowe

Szczecin: Nieoczekiwany finał drogowej "stłuczki". Nie skończyło się na mandacie...

2021-11-30 15:48

Kolizja na drodze może zdarzyć się każdemu. Zazwyczaj jej efektem są nieprzewidziane wydatki w warsztacie samochodowym i mandat dla sprawcy. Tym razem, dla 28-letniego mieszkańca Szczecina finał "stłuczki" okazał się zupełnie inny.

Na jednej z ulic w centrum Szczecina doszło do zderzenia dwóch aut. Była to kolizja, jakich wiele. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy ustalili, że sprawcą był 28-letni kierowca osobowego fiata. Mężczyzna otrzymał mandat i na tym całe zdarzenie mogłoby się zakończyć. Jednak nie tym razem.

Czytaj też: Co dalej z 11-latkiem, który był świadkiem krwawej makabry w Szczecinie? Stracił mamę, tatę i babcię

Podczas legitymowania mężczyzny, okazało się bowiem, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód. 28-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż musiał odbyć karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

W takiej sytuacji policjanci musieli zatrzymać mężczyznę. Został on przewieziony do specjalnego policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd następnie trafił do miejsca, w którym powinien przebywać od pewnego czasu, czyli do zakładu karnego.

Czytaj też: Na węźle Łękno powstaje "przystanek tylko dla odważnych"? Od tego widoku można dostać zawrotów głowy! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy spowodowałeś kiedyś kolizję na drodze?
Na węźle Łękno w Szczecinie powstaje "przystanek grozy"? Można dostać zawrotów głowy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE