Kolejna tragedia w Galaxy. Nie żyje mężczyzna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Kolejna tragedia w Galaxy. Nie żyje mężczyzna

Szczecin. 35-latek runął z ostatniego piętra galerii Galaxy. Klienci przeżyli horror

2021-11-19 19:20

Wypadek czy samobójstwo? Dziś (19.11.2021) w szczecińskiej galerii handlowej Galaxy doszło do śmierci jednego z klientów. Ze wstępnych informacji wynika, że 35-letni mężczyzna spadł z ostatniego piętra centrum.To już kolejna tragedia, do jakiej doszło w tym miejscu w ostatnim czasie.

Do tragedii w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie doszło dziś (19.11) przed godziną 13:00. Jak podaje portal "W Szczecinie", z ostatniego piętra galerii miał upaść młody mężczyzna. Nieoficjalnie mówi się, że to 35-latek. W zderzeniu z posadzką nie miał szans, poniósł śmierć na miejscu. Klienci centrum handlowego przeżyli szok. Mężczyzna upadł nieopodal fontanny. "Byłam w tym czasie na zapleczu. Usłyszałam wielki huk, jakby coś wybuchło, a potem krzyk ludzi. Musiałam zastąpić koleżankę, która pracowała przede mną. Była w szoku i cała zapłakana - opowiada w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" jedna z ekspedientek. Policja nie chce udzielać informacji na temat zdarzenia.

Przypomnijmy, do podobnej tragedii doszło w tym samym centrum handlowym na początku listopada. Śmierć poniosła 13-letnia dziewczynka, która spadła z wysokości kilkunastu metrów, wprost na chodnik. Wszystko wskazuje na to, ze było to samobójstwo.

Dzień po tragedii, dyrekcja Galaxy wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że obiekt spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i zapewniła, że będzie robić wszystko, by zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Czytaj więcej: Tragedia w Galaxy. 13-latka runęła z wysokości. Zginęła na miejscu

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Czytaj też: Bankomat wyświetlił komunikat: "Zabierz swoje pieniądze". Obok przechodził Ukrainiec…

Sonda
Czy miałeś/miałaś kiedyś myśli samobójcze?
Naga kobieta na ulicach Świnoujścia