Szczecin: DRAMATYCZNE sceny w Galaxy. Zaatakowała BUTELKĄ młode kobiety. Szuka jej policja

2020-12-13 8:13

Policja poszukuje kobiety, która na parkingu w galerii handlowej miała zaatakować dwie młode kobiety szklaną butelką. Poszkodowane doznały uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 grudnia, około godz. 16:00 na parkingu Galaxy przy al. Wyzwolenia. Kobieta zaatakowała inne kobiety szklaną butelką. Jedną z nich kilkakrotnie uderzyła w głowę.

Poszkodowana doznała uszczerbku na zdrowiu. Około 50-letnia napastniczka oddaliła się z miejsca zdarzenia. Jej wizerunek udało się zarejestrować dzięki kamerom monitoringu.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje na temat sprawczyni zdarzenia, widocznej na załączonych zdjęciach. Świadkowie zdarzenia jak i osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji Szczecin - Niebuszewo pod nr tel. 47 78 14 514, 47 78 14 556 lub 47 78 19 102.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl. Zagłosuj na Szczecin!

To się mogło skończyć TRAGICZNIE! Wdrapali się na tramwaj. Grożą im POWAŻNE konsekwencje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE