Pociąg PolRegio

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczecin: Dobra wiadomość dla pasażerów! Pociągiem z sieciówką przez cały 2021 rok!

2020-12-30 10:11

Ta informacja z pewnością ucieszy pasażerów komunikacji miejskiej, którzy korzystają z możliwości podróżowania pociągiem Polregio w granicach Szczecina z biletami okresowymi ZDiTM. W ten sposób będzie można podróżować przez cały 2021 rok.

Miasto przedłużyło umowę z przewoźnikiem. Oznacza to dodatkową, wygodną opcję poruszania się alternatywnym środkiem transportu w granicach administracyjnych Szczecina. Pasażerowie komunikacji miejskiej, posiadający bilety okresowe ZDiTM, będą mogli nadal podróżować pociągami Polregio kursującymi do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych Szczecina, między stacjami: Szczecin Główny, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, Szczecin Gumieńce.

Porozumienie obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku.

Zobacz też: Mniej pociągów w Zachodniopomorskiem. Z rozkładu jazdy znika 90 połączeń!

W pociągach honorowane będą także wszystkie ulgi i zwolnienia, z których korzystają pasażerowie komunikacji miejskiej w Szczecinie co oznacza, że np. dzieci uprawnione do darmowych przejazdów w komunikacji miejskiej mogą również bez biletu jechać pociągiem.

Zobacz też: Komunikacyjna REWOLUCJA w Szczecinie. Zmieni się nie tylko ulica Kolumba. Zobacz wizualizacje! [GALERIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Wyjątkowy trójwymiarowy mural przypomina o latach świetności linii kolejowej do Polic