Świnoujście. Potężny wybuch gazu rozsadził strop! Dwie poparzone osoby. W domu było kilkoro dzieci

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Wybuch butli z gazem w domu jednorodzinnym w Świnoujściu. Na miejscu interweniował 6 zastępców straży pożarnej, zdj. ilustracyjne

Świnoujście. Potężny wybuch gazu rozsadził strop! Dwie poparzone osoby. W domu było kilkoro dzieci

2022-01-01 10:13

Wybuch butli z gazem w domu jednorodzinnym w Świnoujściu. Do zdarzenia doszło w sylwestra albo w czasie nocy sylwestrowej w budynku przy ul. Mostowej. W czasie eksplozji, która spowodowała zawalenie się stropu, w domu przebywało 7 osób, w tym troje dzieci. Dwie z nich zostało poparzone, po czym trafiły pod opiekę służb medycznych. Dwie inne również zostały ranne.

Świnoujście. Potężny wybuch gazu rozsadził strop! Dwie poparzone osoby. W domu przebywało kilkoro dzieci

Jak informuje PAP, w domu jednorodzinnym w Świnoujściu doszło do wybuchu butli z gazem. Zdarzenie miało miejsce w budynku zlokalizowanym przy ul. Mostowej w sylwestra lub w czasie nocy sylwestrowej - informację o wypadku przekazał w sobotę 1 stycznia rano st. kpt. Tomasz Kubiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. W momencie eksplozji, w wyniku której zawalił się strop, w domu przebywało 7 osób, w tym troje dzieci. Służby poinformowały o czterech poszkodowanych, którzy zostali lekko ranni. Dwie osobo zostały poparzone i trafiły pod opiekę załogi karetki pogotowia - nie wiadomo jednak, czy w tym gronie są dzieci. Po wybuchu gazu w domu Świnoujściu na miejscu wypadku interweniowało 6 zastępów straży pożarnej.

Czytaj też: Arek Kocik powita 2022 rok z dala od Szczecina. Bohater "Królowych Życia" ma ważny apel

Czytaj też: Prezydent Stargardu złożył życzenia noworoczne. Nagle dołączył do niego niespodziewany gość!

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Szokująca śmierć trzech chłopców i ich matki pod Opocznem
Nasi Partnerzy polecają