Strzelanina w Szczecinie

i

Autor: Domin Strzelanina w Szczecinie

Tragedia na Warszewie

Strzelanina w Szczecinie. Kim są ofiary i napastnik? Co się stało w mieszkaniu?

Wydarzenia, do których doszło w czwarte, 15 czerwca wieczorem na osiedlu domów jednorodzinnych na szczecińskim Warszewie, wstrząsnęły nie tylko mieszkańcami Szczecina. Miała miejsce strzelanina, interweniowali antyterroryści. W mieszkaniu, w którym zabarykadował się napastnik, znaleziono ciała trzech osób. Co tak naprawdę wydarzyło się przy - wydawałoby się - spokojnej ulicy Kasjopei?

Wszystko zaczęło się przed godz. 18:00. Świadkowie widzieli ubraną na czarno osobę, która uzbrojona w pistolet stała na jednym z balkonów, a następnie weszła do środka i zamknęła za sobą rolety. Było też słychać odgłosy wystrzałów. Według relacji niektórych świadków, napastnik miał oddać strzały przez okno.

- Najpierw słyszałem huk. Huk się powtórzył, widziałem też błysk. Potem nastala cisza - świadek w rozmowie z TVN24.

Chwilę później na miejscu pojawiły się policyjne radiowozy, karetki pogotowia i straż pożarna. Ewakuowano mieszkańców w bezpieczne miejsce. Ulica Kasjopei została zamknięta, teren ogrodzono taśmą policyjną. Do akcji wkroczyli antyterroryści. Około godz. 20:00 zdecydowano o siłowym wejściu do mieszkania, w którym zabarykadował się napastnik. Padły kolejne strzały. Akcja antyterrorystów trwała kilkanaście minut.

W mieszkaniu ujawniono ciała trzech osób. Na miejscu pracowali policyjni technicy kryminalistyki.

Co wydarzyło się w mieszkaniu przy ul. Kasjopei w Szczecinie? To ma ustalić prokuratorskie śledztwo. Na chwilę obecną prokuratura nie udziela żadnych informacji na ten temat. Nieoficjalnie mówi się o porachunkach grup przestępczych.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kim były osoby, które znaleziono martwe. Wiadomo jedynie, że były to osoby dorosłe.

Jak mówił w rozmowie z Polską Agencją Prasową jeden z okolicznych mieszkańców, w domu, w którym doszło do tragedii, mieszkało dobrze sytuowane małżeństwo.

Sonda
Czy Polacy powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany