Horror!

Strzelanina w Szczecinie. Antyterroryści w akcji. W mieszkaniu znaleziono trzy ciała [AKTUALIZACJA]

Do scen jak z filmu sensacyjnego doszło w czwartek, 15 czerwca na szczecińskim Warszewie. Na osiedlu domów jednorodzinnych na ulicy Kasjopei doszło do strzelaniny. Na miejscu są policyjni antyterroryści. Trwa również ewakuacja okolicznych mieszkańców. Według najnowszych doniesień, w mieszkaniu, w którym doszło do dramatycznych zdarzeń, znaleziono trzy ciała.

Policja otrzymała zgłoszenie przed godziną 18:00. Świadkowie słyszeli krzyki i odgłosy wystrzałów. Na miejsce skierowano policyjnych antyterrorystów i ratowników medycznych.

Napastnik zabarykadował się w mieszkaniu. Padły strzały

Według nieoficjalnych informacji, napastnik zabarykadował się w jednym z mieszkań. Na miejscu trwają działania policji. Ze względów bezpieczeństwa trwa również ewakuacja mieszkańców okolicznych budynków.

Jak poinformowała w rozmowie z TVN24 kom. Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, sytuacja jest dynamiczna. Ulica Kasjopei, przy której doszło do zdarzenia, została całkowicie zablokowana.

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" świadek zdarzenia powiedział, że widział ubraną na czarno osobę, która stała na balkonie budynku, a w ręce trzymała pistolet. Chwilę później padły strzały. "Wszedł do środka, zamknęły się rolety i nastąpiła cisza" - mówi świadek cytowany przez TVN24.

Znaleziono ciała trzech osób

Jak poinformował Polsat News, po przybyciu na miejsce służb, przed godz. 20:00 podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania, w którym zabarykadował się mężczyzna. W środku znaleziono zwłoki trzech dorosłych osób.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Sprawę przejęła prokuratura.

Według nieoficjalnych informacji mogło chodzić o porachunki między grupami przestępczymi.

Ulica Kasjopei znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych na Warszewie, w północnej części Szczecina.

Sonda
Czy Polacy powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni?
Listen on Spreaker.