Świnoujście: Strzały w centrum miasta

i

Autor: Domin CBŚP Przechwyciło nielegalny transport z niedozwoloną substancją

Strzelanina w centrum Świnoujścia. Spektakularna akcja CBŚP. O co chodzi? [ZDJĘCIA]

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w centrum Świnoujścia. Mieszkańcy ulic Rybaki i Batalionów Chłopskich nie wierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli, co dzieje się w sąsiedztwie ich domów. W okolicach garaży doszło do spektakularnej akcji z udziałem funkcjonariuszy CBŚP. Padły strzały!

Do zdarzenia doszło w czwartek, późnym popołudniem. Około godz. 18:30 pod jeden z garaży podjechały dwa samochody: mercedes vito i ciężarówka. Na miejscu nagle pojawili się funkcjonariusze CBŚP. Padły strzały ostrzegawcze. Zatrzymano podejrzanych mężczyzn. Zakuty w kajdanki kierowca ciężarówki tłumaczył policjantom, że tylko przyjechał jedynie po odbiór towaru. Prawdopodobnie nie został zatrzymany.

Zatrzymany został kierowca mercedesa vito. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd był wypożyczony.

Zobacz też: Tutaj ludzkie mięso przerabiano na... BIGOS! Kamienica legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" już tak nie wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci przeszukali garaż. Okazało się, że były w nim palety, na których znajdowało się kilkadziesiąt worków z nieznaną zawartością.

Centralne Biuro Śledcze Policji potwierdza, że funkcjonariusze prowadzili tego dnia działania w Świnoujściu, jednak nie zdradza żadnych szczegółów, tłumacząc to dobrem śledztwa.

Dom legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" zmienił się nie do poznania