Strzelanina w centrum Świnoujścia. Spektakularna akcja CBŚP. O co chodzi? [ZDJĘCIA]

Świnoujście: Strzały w centrum miasta
Autor: Domin CBŚP Przechwyciło nielegalny transport z niedozwoloną substancją

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w centrum Świnoujścia. Mieszkańcy ulic Rybaki i Batalionów Chłopskich nie wierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli, co dzieje się w sąsiedztwie ich domów. W okolicach garaży doszło do spektakularnej akcji z udziałem funkcjonariuszy CBŚP. Padły strzały!

Do zdarzenia doszło w czwartek, późnym popołudniem. Około godz. 18:30 pod jeden z garaży podjechały dwa samochody: mercedes vito i ciężarówka. Na miejscu nagle pojawili się funkcjonariusze CBŚP. Padły strzały ostrzegawcze. Zatrzymano podejrzanych mężczyzn. Zakuty w kajdanki kierowca ciężarówki tłumaczył policjantom, że tylko przyjechał jedynie po odbiór towaru. Prawdopodobnie nie został zatrzymany.

Zatrzymany został kierowca mercedesa vito. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd był wypożyczony.

Zobacz też: Tutaj ludzkie mięso przerabiano na... BIGOS! Kamienica legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" już tak nie wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci przeszukali garaż. Okazało się, że były w nim palety, na których znajdowało się kilkadziesiąt worków z nieznaną zawartością.

Centralne Biuro Śledcze Policji potwierdza, że funkcjonariusze prowadzili tego dnia działania w Świnoujściu, jednak nie zdradza żadnych szczegółów, tłumacząc to dobrem śledztwa.

Dom legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" zmienił się nie do poznania
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE