Strzelał do ludzi z wiatrówki. 18-latek ze Stargardu w areszcie

i

Autor: Bru-nO / CC0 / pixabay.com Strzelał do ludzi z wiatrówki. 18-latek ze Stargardu w areszcie

Strzelał do ludzi z wiatrówki. 18-latek ze Stargardu w areszcie

2022-04-20 10:20

Uszkodził kilka szyb w oknach, a także ranił w nogę przypadkową kobietę, która przechodziła w pobliżu. 18-letni mężczyzna siał grozę na osiedlu Zachód w Stargardzie. Domorosły "snajper" został zatrzymany i poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego czynu.

Do niebezpiecznych zdarzeń doszło 4 kwietnia na osiedlu Zachód w Stargardzie. Mieszkańcy alarmowali w mediach społecznościowych, że nieznany sprawca strzela z wiatrówki. Uszkodzone zostały m.in szyby w oknach i drzwi wejściowe do bloków mieszkalnych. Po godz. 18:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że postrzelono 20-letnią kobietę. Poszkodowana, z raną nogi trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Czytaj też: Pedofilia i zoofilia u 30-latka. Ohydne odkrycie, od którego włos jeży się na głowie

Następnego dnia policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o ten czyn. Na wniosek prokuratora, 18-latek trafił do aresztu, gdzie spędzi kolejne trzy miesiące.

Do podobnych sytuacji dochodziło w Stargardzie już wcześniej, jednak nie wiadomo czy ma to związek z wydarzeniami na osiedlu Zachód. Mieszkańcy informowali, że ktoś strzelał z wiatrówki m.in. w rejonie centrum miasta i Starówki.

Czytaj też: Bankructwo gminy Ostrowice. Jest wyrok dla wójta i skarbniczki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Wójt i skarbniczka gminy usłyszeli wyrok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany