Pedofil ze Szczecina zatrzymany na Mazowszu

i

Autor: mat. policji Pedofil ze Szczecina zatrzymany na Mazowszu

Pedofilia i zoofilia u 30-latka. Ohydne odkrycie, od którego włos jeży się na głowie

2022-04-20 8:43

Pedofilia i zoofilia - materiały o takiej treści rozpowszechniał w Internecie 30-latek ze Szczecina. Jak ustalili policjanci, obrzydliwym procederem mężczyzna zajmował się od ponad 5 lat. Znaleziono u niego telefony i nośniki pamięci z zawartością, od której włos jeży się na głowie. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Na trop mężczyzny rozpowszechniającego za pośrednictwem komunikatora internetowego treści pedofilskich i zoofilskich, natrafili policjanci z Mazowsza. 30-letni szczecinianin został jednak zatrzymany nie w swoim miejscu zamieszkania, lecz w oddalonym o setki kilometrów Radomiu.

- Mężczyzna próbował usunąć ślady swojej przestępczej działalności, ale pozostawił ślady, na które wpadli mundurowi - informuje podinsp. Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji. - Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił mechanizm jego popełnienia, który trwał od co najmniej 5 lat.

Czytaj też: Miał MOLESTOWAĆ nieletnie dziewczynki! Łowcy PEDOFILI zatrzymali go w centrum Szczecina [WIDEO]

U 30-letniego szczecinianina zabezpieczono telefony i nośniki pamięci z zawartością potwierdzającą zaangażowanie w przestępczą działalność - zarówno samego podejrzanego jak i innych osób.

Mężczyzna usłyszał już zarzut rozpowszechniania pornografii, za co grozi mu do 12 lat więzienia. Decyzją sądu 30-latek trafił do aresztu.

Jak dodaje podinsp. Katarzyna Kucharska sprawa jest rozwojowa i planowane są kolejne zatrzymania.

Czytaj też: Radom: Nastolatki potrącone na przejściu, jedna ciężko ranna. Wjechał w nie radny PiS. Teraz się za nie modli [ZDJĘCIA]

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pedofila?
Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina