Stargard. 19-latek wjechał na NIELEGALNYM drifcie w ludzi. DRASTYCZNA zmiana wyroku!

i

Autor: Toby_Parsons/cc0/Pixabay.com 19-latek, który w czasie nielegalnego driftu w Stargardziej wjechał w grupę ludzi, wbrew wcześniejszemu wyrokowi trafi do więzienia

Stargard. 19-latek wjechał bmw w ludzi na NIELEGALNYM drifcie. DRASTYCZNA zmiana wyroku!

2020-12-10 18:12

Sąd Okręgowy w Szczecinie zmienił wyrok ws. 19-latka, który wjechał na nielegalnym drifcie w Stargardzie w ludzi, raniąc w sumie 8 osób. Na rondzie na placu Wolności Damian M. próbował wprowadzić swoje bmw w kontrolowany poślizg, ale stracił panowanie nad autem, taranując grupę gapiów. Sąd Rejonowy w Stargardzie skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na 4 laty, ale sąd w Szczecinie zaostrzył wyrok.

Jak informuje TVN24, 19-latek, który na nielegalnym drifcie w Stargardzie wjechał w grupę ludzi, trafi jednak do więzienia. Sąd Okręgowy w Szczecinie zmienił wyrok Sądu Rejonowego w Stargardzie z listopada ub.r. Damian M. został najpierw skazany na rok więzienia w zawieszeniu na 4 lata, ale zgodnie z najnowszą decyzją orzeczoną wcześniej karę 12 miesięcy odbędzie w zamknięciu.

Nocny drift w centrum Stargardu. Rozpędzony samochód wjechał w tłum ludzi [WIDEO]

Do zdarzenia, w którym 19-latek wjechał na nielegalnym drifcie w grupę ludzi, doszło w sierpniu 2018 r. na rondzie na placu Wolności w Stargardzie. Chłopak próbował wprowadzić swoje bmw w kontrolowany poślizg, ale stracił panowanie nad autem, które uderzyło w obserwujące wyścigi osoby stojące na chodniku - 8 z nich zostało rannych.

Emocjonujące wystąpienie Janusza G. w sądzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany