Stargard. 13-latkowie wjechali na hulajnodze pod koła auta! Nagrania wbija w fotel WIDEO

i

Autor: Stargard Stoją (2), grafika RN

Stargard

Stargard. 13-latkowie wjechali na hulajnodze pod koła auta! Nagranie wbija w fotel WIDEO

Od niemal tygodnia w szpitalu przebywają dwaj 13-latkowie, którzy wjechali wprost pod koła samochodu na hulajnodze w Stargardzie. Do zdarzenia doszło na rondzie Broniewskiego na zjeździe w ul. Powstańców Warszawy. Według świadków licznik hulajnogi zatrzymał się na 51km/h.

Do tego przerażającego zdarzenia doszło 28 czerwca w Stargardzie. Na nagraniu, które zamieścili autorzy profilu na Facebooku Stoją Stargard - MOŻNA JE ZOBACZYĆ TUTAJ, widać jak w zjeżdżający z ronda Broniewskiego w ul. Powstańców Warszawy z impetem uderza hulajnoga, którą jedzie dwóch chłopców. Siła z jaką 13-letni chłopcy uderzyli w bok samochodu była tak duża, że wylecieli w górę na kilka metrów, przelecieli przez samochód na pobliski trawnik.

Czytaj także: Szczecinek. Koń po szyję wpadł do sadzawki. Z błotnistej wody wystawał mu tylko łeb

Kierowca błyskawicznie wyskoczył z samochodu i pobiegł w kierunku chłopców. -  Kierowca volkswagena był trzeźwy - informował Kurier24 podkom. Krzysztof Wojsznarowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Jak dodał, 13-latkowie doznali poważnych obrażeń. Jeden z chłopców został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Drugiego przewieziono karetką - ma złamaną nogę.

Jak podkreślają świadkowie, na liczniku hulajnogi ostatni zapis prędkości pokazywał 51km/h.

Sonda
Hulajnoga elektryczna - prawo jazdy, żeby jeździć?
Nasi Partnerzy polecają