Śmieszna sytuacja Majdana! Zadał synkowi pytanie i dostał mistrzowską odpowiedź [ZDJĘCIE]

2020-07-15 15:49 MSo
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na wyborach 2020
Autor: Instagram / r_majdan Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na wyborach 2020

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan doczekali się potomka. Malutki Henio przyszedł na świat na początku czerwca. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy poświęcają mu mnóstwo czasu. Były reprezentant Polski podzielił się z fanami zabawną historią. Zadał miesięcznemu dziecku pytanie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał!

Wiadomo, że dzieci odpowiedzą dorosłym na każde pytanie! Niejedna osoba była świadkiem sytuacji, gdy brutalnie szczere pociechy zaskakiwały swoich rodziców. Najczęściej takie historie dzieją się, gdy potomstwo ma co najmniej kilka latek. Inaczej było w przypadku Henia, synka Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłopiec rozczulił nie tylko tatę, ale i setki internautów.

Sędzia PRZYŁOŻYŁ piłkarzowi podczas meczu. W tle podejrzenia o... HAZARD! [WIDEO]

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Synku jak się spało? - zapytał miesięcznego chłopca Majdan. Nie spodziewał się odpowiedzi, którą za chwilę otrzymał. Henio wykonał gest ręką, który były reprezentant Polski uchwycił na zdjęciu. Wygląda na to, że synek nie mógł narzekać akurat wtedy na koszmary!

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwycała się fotografią w komentarzach. - On jest taki śliczny - napisała. Jeden z fanów stwierdził, że już wiadomo, jaką profesję wybierze. Tata z pewnością będzie zadowolony. - Można to tez interpretować jako - kim będziesz w przyszłości? Bramkarzem. Ta ręka zdecydowanie wysunięta jak do robinsonady - pisze pan Jakub.

Radosław Majdan to siedmiokrotny reprezentant Polski. W trakcie kariery grał m.in. dla Pogoni Szczecin czy Wisły Kraków. Karierę kończył w barwach warszawskiej Polonii.