Galeria Kaskada

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Sklepy otwartę w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Gdzie zrobić pilne zakupy w Szczecinie?

2020-12-23 13:43

Chociaż przygotowania do świąt trwają zazwyczaj kilka tygodni, to często zdarza się, że o czymś przypomni nam się dosłownie w ostatniej chwili. Gdzie można uzupełnić zapasy w lodówce w okresie Bożego Narodzenia, gdy większość sklepów będzie zamknięta?

24 grudnia, większość sklepów będzie czynna do godziny 13:00 lub 14:00, dlatego ostatnie przedświąteczne zakupy możemy zrobić jeszcze przed południem. Po południu większość sklepów będzie zamknięta, z niewielkimi wyjątkami, m.in. w postaci małych sklepów osiedlowych lub stacji benzynowych.

Zobacz też: Szczeciński radny ZBULWERSOWANY z powodu... neonu. Skojarzył mu się z NIEMCAMI!

W Boże Narodzenie, 25 i 26 grudnia, zdecydowana większość sklepów będzie zamknięta. Na pewno nie zrobimy zakupów w takich centrach handlowych jak Galaxy, Galeria Kaskada, Atrium Molo czy Turzyn. W tych dniach nieczynna będzie również większość małych osiedlowych sklepików, dlatego gdy czegoś nam zabraknie, będziemy musieli szukać nielicznych otwartych sklepów, np. sieci Żabka. Drobne zakupy (np. napoje, alkohol lub drobne przekąski) będzie można zrobić na stacjach benzynowych.

27 grudnia przypada w tym roku w niedzielę, więc będzie to kolejny dzień, w którym nie zrobimy zakupów - poza nielicznymi wyjątkami wymienionymi powyżej.

Zobacz też: Boże Narodzenie 2020: Dyżury aptek w Szczecinie [ADRESY, GODZINY OTWARCIA]

W poniedziałek, 28 grudnia sytuacja wróci do normy, jednak tylko częściowo. Tego dnia w Polsce zacznie obowiązywać lockdown, nazywany "narodową kwarantanną". Z tego powodu ponownie zostanie zamknięta większość sklepów w galeriach handlowych. Czynne będą przede wszystkim sklepy spożywcze, apteki i drogerie. Tak ma być co najmniej do 17 stycznia.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy kolejne obostrzenia wprowadzone przez rząd poprawią sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Wiśnia japońska na Jasnych Błoniach zakwitła na same święta!
Nasi Partnerzy polecają