Rozpoznajecie tego mężczyznę? Szuka go szczecińska policja!

2019-12-02 11:12 gk
Policja w Szczecinie poszukuje tego mężczyzny
Autor: mat. policji Policja w Szczecinie poszukuje tego mężczyzny

Posługiwał się podrobionym dowodem i wyłudził pożyczkę. Szczecińska policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę i informacje o sprawcy przestępstwa. Jest to młody mężczyzna w wieku około 20-30 lat, który w chwili zdarzenia miał krótko obcięte, ciemne włosy.

Referat do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komisariacie Policji Szczecin-Śródmieście prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście postępowanie przygotowawcze w sprawie doprowadzenia w okresie od 14 grudnia 2018 roku do 14 marca 2019 roku w nieustalonym miejscu do niekorzystnego rozporządzenia Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie jego mieniem własnym, wprowadzając w błąd ww spółkę co do tożsamości osoby zaciągającej pożyczkę poprzez posłużenie się podrobionym dowodem osobistym oraz podrobienie paraf i podpisów na umowie przedmiotowej pożyczki.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o zgłoszenie się do Komisariatu Szczecin-Śródmieście przy ul. Kaszubskiej 35 w Szczecinie lub skontaktowanie się z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem tel. (91) 821-23-68.