QUIZ. Zgadniesz w jakim języku to słowo oznacza miłość? Zaimponuj drugiej połówce przed walentynkami

i

Autor: Shutterstock QUIZ. Zgadniesz w jakim języku to słowo oznacza miłość? Zaimponuj drugiej połówce przed walentynkami

Sprawdź swoją wiedzę!

QUIZ. Zgadniesz, w jakim języku to słowo oznacza miłość? Zaimponuj drugiej połówce przed walentynkami

Nic nie uskrzydla człowieka bardziej niż miłość. A ta ma wiele odcieni. Od lat badacze z całego świata przyglądają się miłości z różnych perspektyw. "Czym jest miłość" to najczęściej wyszukiwana fraza w przeglądarkach internetowych. A czy Ty wiesz, w jaki sposób ją wyrażać? Rozwiąż nasz test jeszcze przed walentynkami i zaimponuj swoją wiedzą drugiej połówce. Zgadniesz w jakim języku to słowo oznacza miłość? Do dzieła!

Sprawdź czy znasz język miłości. Rozwiąż nasz QUIZ

Kto z nas nie lubi rozwiązywać QUIZÓW?! Tym razem zabieramy Was w romantyczną podróż po językach miłości z całego świata. Jeśli chcesz zaimponować swojej drugiej połówce w Walentynki, to koniecznie musisz rozwiązać nasz QUIZ. Wystarczy, że wykażesz się umiejętnościami lingwistycznymi i oczywiście znajomością języków obcych. Do dzieła! Nie trać czasu.

QUIZ. Zgadniesz w jakim języku to słowo oznacza miłość? Zaimponuj drugiej połówce przed walentynkami

Pytanie 1 z 10
1. Na początek coś prostego. I love you, to po angielsku oznacza:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.