QUIZ. Zagadka w kolorowych kropkach. Co druga osoba nie wie, jaka liczba się tu kryje

2021-07-21 6:00
QUIZ Zagadka w kolorowych kropkach
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

QUIZ. Zagadka w kolorowych kropkach. Co druga osoba nie wie, jaka liczba się tu kryje! Ten test sprawdzi, czy macie problemy z rozróżnianiem odcieni. Ale spokojnie, brak maksymalnej liczby punktów nie oznacza, że cierpicie na daltonizm, być może to tylko lekkie upośledzenie barw. Nie ma się czym martwić. Trzymamy jednak kciuki za to, żebyście zaliczyli 10/10. Pochwalcie się wynikiem w komentarzu! Powodzenia.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE