Hubert Urbański

i

Autor: Piętka/AKPA

Sprawdź się już teraz

QUIZ. Wzięliśmy 10 pytań za 500 zł z Milionerów TVN. Wstyd nie znać odpowiedzi!

2024-02-21 10:02

"Milionerzy" TVN to teleturniej, który od lat wzbudza niemałe emocje i zainteresowanie widzów. Uczestnicy muszą zmierzyć się z 12 pytaniami, a z każdym kolejnym rośnie potencjalna wygrana. Za poprawną odpowiedź na wszystkie pytania, zwycięzca może zgarnąć okrągły milion zł. Ale czy Ty poradziłbyś sobie z pytaniami z "Milionerów" TVN? Na początek coś łatwego - 10 najprostszych pytań - każde z nich rozpoczynało rozgrywkę za 500 zł. Dasz radę zdobyć komplet punktów? Sprawdź się w quizie!

QUIZ. Wzięliśmy 10 pytań za 500 zł z Milionerów TVN. Wstyd nie znać odpowiedzi!

Milionerzy TVN to teleturniej, który każdego wieczora przyciąga przed ekrany tysiące telewidzów. Zmagania uczestników śledzone są z zapartym tchem, bo każde kolejne pytanie to większa wygrana, która przy 12 poprawnych odpowiedziach rośnie do tytułowego miliona zł. Kto z nas nie siedział przed telewizorem i nie próbował odpowiadać? Ja bym to zrobił lepiej! Ja bym wiedział - słychać co wieczór w polskich domach. Czy aby na pewno? Zebraliśmy 10 najprostszych pytań z Milionerów TVN za 500 zł. Poradziłbyś sobie ze wszystkimi i zdobył komplet punktów? Nie czekaj i już teraz rozwiąż quiz i podziel się z nami wynikiem w komentarzu.

QUIZ. Wzięliśmy 10 pytań za 500 zł z Milionerów TVN. Wstyd nie znać odpowiedzi!

Pytanie 1 z 9
Wprost to bez:

Co to jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Sprawdź się w innych naszych quizach!