QUIZ. To wie każdy prawdziwy master grilla. Obciach nie zdobyć 8/10 punktów!

i

Autor: Shutterstock QUIZ. To wie każdy prawdziwy master grilla. Obciach nie zdobyć 8/10 punktów!

QUIZ. To wie każdy prawdziwy fan grilla. Bez 6/10 punktów odpuść sobie grillowanie!

Lato w pełni, podobnie jak sezon grillowy. Przygotowaliśmy dla Was quiz z ulubionej formy spędzania czasu Polaków w rodzinnym gronie. Gwarantujemy, że quiz nie będzie taki prosty, jak może Wam się wydawać. Uzyskanie ośmiu punktów może być powodem do zadowolenia. Sprawdź, czy jesteś masterem od grilla. Do dzieła!

Sezon grillowy w pełni, dlatego tym razem przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat jednej z ulubionych form relaksu i spędzania czasu Polaków. Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z 10 pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. To wie każdy prawdziwy master grilla. Obciach nie zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Polacy mogą poszczycić się rekordem Guinnessa w grillowaniu. Ile osób grillowało jednocześnie, by rekord został pobity?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają