QUIZ. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

2021-10-26 6:00
Quiz. Gwiazdy w reklamach
Autor: SE Quiz. Gwiazdy w reklamach

Aktorzy i aktorki, sportowcy, celebryci, influencerzy - wszyscy próbują ze swoich karier wykrzesać, ile się da. Dla niektórych z nich dźwignią do podniesienia swojego statusu materialnego na jeszcze wyższy poziom jest udział w reklamach. Niemal każdy z nas ogląda telewizję. Wszyscy "nadziewamy się" na bloki reklamowe! Ale czy dobrze je znamy? Sprawdź, czy wiesz w jakich reklamach występują polskie gwiazdy! Niektóre pytania są łatwe, a niektóre wymagają sporej wiedzy! Do dzieła.

Quiz. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

Pytanie 1 z 10
Ewa Kasprzyk jest teściową Małgorzaty Sochy w reklamie sieci sklepów:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Przygoda Harrego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE