Montaż krzesełek na stadionie w Szczecinie

i

Autor: Szczecińskie Inwestycje Miejskie Na Stadionie Miejskim w Szczecinie trwa montaż krzesełek

Przybywa krzesełek na szczecińskim stadionie. Budowa na finiszu [ZDJĘCIA]

2022-03-16 8:53

Wszystkie trybuny są już w pełni zadaszone, teraz przyszła pora na krzesełka. Trybuna północna Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera z dnia na dzień wypełnia się nowymi siedziskami.

Niedawno informowaliśmy, że nowy stadion w Szczecinie ma już kompletne zadaszenie nad trybunami, prace jednak wciąż trwają. Właśnie montowane są krzesełka.

- Montaż krzesełek na trybunie północnej, tzw. VIP, trwa już od kilku dni - informuje Piotr Zieliński ze spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie. - Ich kolor jest taki tam jak na pozostałej części obiektu. Przeważają krzesełka w kolorze antracytowym, ale nie zabraknie akcentów w postaci barw granatowo-bordowych.

Czytaj też: Pomnik pozbawiony męskości, czyli jedna z perełek szczecińskiego Pogodna [GALERIA]

Zasadniczą różnicą, pomiędzy aktualnie montowanymi krzesełkami a tymi, które już znajdują się na stadionie jest dodatkowe obicie na siedzisku oraz oparciu.

To już przysłowiowa "ostatnia prosta" na budowie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Ma być gotowy w pierwszej połowie 2022 roku. Koszt inwestycji to ponad 360 milionów złotych.

Czytaj też: Przed wojną Niemcy mieli wielkie plany na to miejsce. Wkrótce do krateru wjadą buldożery! Co zbudują na szczecińskim Pogodnie?

Sonda
Czy lubisz piłkę nożną?
Tutaj miał powstać ogromny stadion dla Hitlerjugend. Co dalej z kraterem na szczecińskim Pogodnie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany