Praktycznie mówiąc o Leanie. Inspirujące spotkania i warsztaty z ekspertami

i

Autor: mat. prasowe "Praktycznie mówiąc o Leanie". Inspirujące spotkania i warsztaty z ekspertami

Warto się wybrać!

"Praktycznie mówiąc o Leanie". Inspirujące spotkania i warsztaty z ekspertami

2023-09-08 22:19

Czym jest i czym nie jest Gemba Walk, jak się do niego przygotować oraz w jaki sposób go przeprowadzić? Czy każda przyczyna to przyczyna źródłowa? Jak moderować spotkania angażujące pracowników? Jak skutecznie przejść przez zmianę? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą eksperci Lean i zarządzania już 6 października podczas wydarzenia organizowanego przez Uniwersytet WSB Merito Szczecin oraz Magdaleną Długońską - Baba na LEANie.

To pierwsze spotkanie z cyklu "Praktycznie mówiąc", który ma na celu wzbogacanie wiedzy uczestników w oparciu o wymianę doświadczeń i rozbudowanie sieci kontaktów. Podczas każdego ze spotkań uczestnicy wezmą udział w inspirujących warsztatach z praktykami, ekspertami lokalnymi z danego tematu. W ten sposób chcemy budować społeczność i wspierać biznesową energię regionu.

Podczas wydarzenia odbędą się inspirujące warsztaty:

  • "GEMBA WALK jako zdrowa forma szukania MUDY" - Katarzyna Stankiewicz,
  • "Osobiste zarządzanie zmianą" - Agnieszka Skibniewska,
  • "O istocie przyczyny źródłowej" - Magdalena Długońska,
  • "Moderowanie spotkań angażujących pracowników"- Krzysztof Kowalski.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie uczelni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w godz. 11:00-15:00 i będzie realizowane stacjonarnie w siedzibie Uniwersytetu WSB Merito Szczecin przy ul. Śniadeckich 3, w uczelnianej auli (s.302, III p.).

Terminy bankowe

Pytanie 1 z 11
ELIXIR to:
Rzucam hasło - Bartosz Ostałowski