Targi Pracodawców

i

Autor: mat.prasowe

Praca szuka człowieka! Przyjdź na targi i spełnij swoje marzenia!

2019-10-15 11:30

Kilkudziesięciu wystawców, setki ofert zatrudnienia, a wśród nich być może ta, która okaże się tą wymarzoną. Już w środę odbędą się w Szczecinie Targi Pracodawców, podczas których wiele osób będzie miało szansę znaleźć pracę marzeń, ale również wziąć udział w inspirujących warsztatach i konsultacjach czy dowiedzieć się jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną lub napisać idealne CV.

Udział w wydarzeniu potwierdziło kilkadziesiąt firm. Wiele z nich pojawi się na targach po raz pierwszy. Poszukiwani są pracownicy wszystkich szczebli od poziomu początkowego aż po kierowników czy dyrektorów.

Osoby odwiedzające Targi Pracodawców będą mogły skorzystać z warsztatów i konsultacji przygotowanych specjalnie na to wydarzenie. W programie między innymi konsultacje CV, ciekawe wykłady dla osób poszukujących pracy czy też warsztaty makijażowe dla Pań na rozmowę kwalifikacyjną.

Na targach znajdzie się również coś dla osób zainteresowanych pracą za granicą.

Targi odbędą się w środę, 16 października, w godz. 10:00-16:00 w hotelu Novotel przy zbiegu ulic 3 Maja i Dworcowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia i wystawców znajdują się na stronie www.targipracodawcow.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany