Fajerwerki

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Pomimo obostrzeń, możesz LEGALNIE i wyjątkowo HUCZNIE pożegnać 2020 rok!

2020-12-24 8:00

Przed nami wyjątkowy Sylwester. Z powodu pandemii, w tym wyjątkowym dniu, będą obowiązywać szczególne ograniczenia. Czy to oznacza, że będzie to najsmutniejsze powitanie nowego roku w historii? Czy ta jedyna w roku noc będzie wyjątkowo cicha, a na niebie nie zobaczymy tradycyjnych fajerwerków? Niekoniecznie.

Sylwester 2020/2021 z obostrzeniami

31 grudnia będą obowiązywały ograniczenia w przemieszczaniu się, a co za tym idzie - nie będzie żadnych imprez sylwestrowych, a nowy rok powitamy we własnych domach. Czy te wszystkie obostrzenia oznaczają również zakaz używania fajerwerków? Pokazy pirotechniczne są przecież najbardziej charakterystycznym elementem nocy sylwestrowej. Aż trudno sobie wyobrazić, że może ich tej nocy zabraknąć.

Czy odpalanie fajerwerków będzie legalne?

Rząd apeluje, aby w noc sylwestrową 2020/2021 ograniczyć do minimum przemieszczanie się, za wyjątkiem czynności służbowych, zawodowych czy związanych z działalnością gospodarczą. Oznacza to, że miłośnicy fajerwerków będą mieli możliwość powitania 2021 roku fajerwerkami. W przestrzeni publicznej można to robić w określone dni w roku, m.in. 31 grudnia i 1 stycznia. Natomiast na terenach prywatnych, np. w przydomowych ogródkach jest to możliwe przez cały rok.

Legalne fajerwerki w Sylwestra

i

Autor: mat. prasowe

Gdzie kupić fajerwerki w Szczecinie i okolicach?

Do nocy sylwestrowej zostało już niewiele czasu. Warto więc już teraz zaopatrzyć się w fajerwerki, które w wymienionych wyżej przypadkach będzie można zupełnie legalnie odpalić o północy. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego zakup środków pirotechnicznych powinien odbywać się wyłącznie u profesjonalistów. Z pewnością zalicza się do nich firma PiroFan - działająca od blisko 20 lat nowoczesna hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni, cały czas poszerzająca asortyment oferowanych produktów.

Stacjonarny sklep z petardami Pirofan znajduje się w Policach koło Szczecina, przy ul. Spółdzielczej 25. Jak co roku, w ostatnich dniach grudnia, na ulicach Szczecina pojawią się mobilne punkty sprzedaży fajerwerków. Będą to charakterystyczne namioty z logo firmy PiroFan.

PiroFan

i

Autor: mat. prasowe

Więcej informacji o firmie PiroFan, a także ofertę produktów i usług można znaleźć na stronie internetowej pirofan.com.pl.

Rok 2020 przejdzie do historii jako ten, którego wielu nie będzie dobrze wspominać. Warto więc pożegnać go szczególnie hucznie, by rok 2021 okazał się zdecydowanie lepszy.

Legalne fajerwerki w Sylwestra

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają