Police: W nieczynnym punkcie usługowym urządzili jaskinię hazardu. Nie pomogły rolety [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nieczynny lokal usługowy, zaciągnięte rolety antywłamaniowe, a w środku... jaskinia hazardu! Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie nie nabrali się jednak na ten "kamuflaż" i ujawnili kolejny nielegalny salon gier. Tym razem zabroniony proceder organizowany był w Policach.

Jaskinię hazardu ulokowano tym razem w nieczynnym lokalu usługowym, w ciągu sklepów w centrum Polic. Dopiero odsłonięcie rolet pokazywało prawdziwe funkcje lokalu.

- W kontrolowanym lokalu zabezpieczono 11 komputerów, 12 monitorów, telefon komórkowy oraz modem - informuje Małgorzata Brzoza, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. - Zabezpieczono również gotówkę w wysokości 1.023 zł.

W czynnościach uczestniczyło 15 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Zatrzymano i przesłuchano trzech graczy oraz obywatela Ukrainy, który jest podejrzewany o organizację nielegalnego hazardu.

Zobacz też: Szczecin: Rowery miejskie powrócą w nowej odsłonie. Mieszkańcy: "Kiedy? Jesienią?"

Przypomnijmy, zgodnie z przepisami za organizatora gier hazardowych można uznać każdego, kto czerpie z tego korzyści, zarówno właściciela automatów, komputerów, jego dzierżawcę jak i wynajmującego miejsce pod automaty czy komputery do urządzania gier hazardowych.

Zobacz też: Nadleśnictwo Kliniska: Na świat przyszedł konik polski. To zagrożony gatunek

Jaskinia hazardu w Policach zlikwidowana
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE