Podwójne szczęście na szczecińskim Turzynie. Wydali grosze, zyskali sporą kasę na święta!

i

Autor: qiesnusantara26, JillWellington / CC0 / pixabay.com Podwójne szczęście na szczecińskim Turzynie. Wydali grosze, zyskali sporą kasę na święta!

To dopiero szczęście!

Podwójne szczęście na szczecińskim Turzynie. Wydali grosze, zyskali sporą kasę na święta!

2022-12-12 21:27

O wielkim szczęściu mogą mówić mieszkańcy Szczecina, którzy postawili zaledwie kilka złotych na grę Keno, by wygrać całkiem pokaźną sumę, która z pewnością przyda się podczas przedświątecznej zakupowej gorączki. Żeby tego było mało, obie wygrane padły na Turzynie. Ile pieniędzy zgarnęli szczęśliwi gracze?

10 grudnia - ta data na długo pozostanie w pamięci dwójki graczy ze Szczecina, który postanowił zagrać w Keno i wypełnili kupony - jeden w punkcie Lotto w galerii handlowej przy al. Bohaterów Warszawy, drugi zupełnie nieopodal, przy ul. Ściegiennego. W obu przypadkach okazało się, że za kilka złotych, które wydali na zakłady, otrzymają po 10 tysięcy! To suma, za którą można nieźle zaszaleć na świątecznych zakupach i sprawić sobie sporo przyjemności i wymarzony prezent pod choinkę.

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Sonda
Grasz w Lotto?
Świąteczny Jarmark Rękodzieła na szczecińskim Pogodnie