Podkowa przyniosła mu szczęście i ogromne pieniądze. Wielka radość we wsi pod Stargardem

i

Autor: Pasja1000 / CC0 / pixabay.com Podkowa przyniosła mu szczęście i ogromne pieniądze. Wielka radość we wsi pod Stargardem

Podkowa przyniosła mu szczęście i ogromne pieniądze. Wielka radość we wsi pod Stargardem

2022-05-30 22:12

Podkowa nie od dziś uchodzi za jeden z symboli szczęście. Podobnie było tym razem, wprawdzie nie za sprawą prawdziwej podkowy od kowala, lecz... gry w zdrapki! Gra pod nazwą "Podkowa szczęścia" przyniosła wiele radości mieszkańcowi Witkowa Drugiego koło Stargardu (woj. zachodniopomorskie). Na jego konto wpłynie ogromny przelew, który zapewni mu dostatnie życie.

Szczęśliwy gracz kupił zdrapkę "Podkowa szczęścia" w punkcie Lotto przy ul. Starowiejskiej w Witkowie Drugim. Wydał na nią niewiele, bo zaledwie 5 złotych. Po chwili wyszło na jaw, że wartość zakupionego losu jest zdecydowanie większa. Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze cyfry, okazało się, że "zdrapkowicz" zgarnął główną wygraną w kwocie 200 tysięcy złotych! Za tę kwotę z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zapewnić sobie sporą dawkę luksusu.

Czytaj też: Szczęściarz z Gryfina zamienił drobne na grubą kasę! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: Farciarz z Dobrej zamienił 5 złotych na grubą kasę! O takim prezencie można tylko pomarzyć!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"