POĆWIARTOWANE ciało znalezione w Szczecinie. Porżnięty piłą i znaleziony w workach

i

Autor: materiały prasowe POĆWIARTOWANE ciało znalezione w Szczecinie. "Porżnięty piłą i znaleziony w workach"

ZMASAKROWANE ciało znalezione w Szczecinie. "Porżnięty piłą i wyniesiony w workach"

2021-01-14 19:03

Przerażające informacje ze Szczecina, od których włos dosłownie jeży się na głowie. Ciało zaginionego na początku miesiąca mężczyzny znalezione zostało w kawałkach. Do szczegółów zbrodni jako pierwsi dotarli reporterzy Alarm! TVP.

Makabryczna zbrodnia w Szczecinie. Zmasakrowane ciało zaginionego na początku stycznia mężczyzny znaleziono kilka dni temu w mieszkaniu na Niebuszewie - dzielnicy owianej złą sławą. Kilkadziesiąt lat temu grasował tu seryjny morderca - informuje „Alarm” TVP1 na swoim facebookowym fanpejdżu. Ekipa „Alarmu!” jako pierwsza dotarła do szczegółów i świadków, którzy teraz boją się o swoje życie. 

NOWE FAKTY: Zmasakrowane ciało w mieszkaniu. Sąsiedzi słyszeli odgłosy PIŁY! Co wydarzyło się na szczecińskim Niebuszewie?

W krótkim filmiku zapowiadającym program widzimy mieszkańców bloku gdzie znaleziono ciało. Opowiadają oni o makabrycznych szczegółach. Słyszeli między innymi przez ściany odgłos piły. Byli przekonani, że za ścianą trwa remont. Dodają że, że poćwiartowane ciało wynoszone było w workach. - Horror! Czujemy się zagrożeni - mówią.  

Szczegóły w programie „Alarm” TVP1 o godzinie o 20:10.

Brutalne zabójstwo na szczecińskim Niebuszewie
Nasi Partnerzy polecają