W tym roku będzie skromniej

Pierwsze iluminacje świąteczne w Szczecinie. Na razie tylko w galeriach handlowych

2022-11-30 11:38

Wiadomo, że w tym roku iluminacji świątecznych w Szczecinie będzie zdecydowanie mniej niż w ubiegłych latach. Z powodu rosnących w zastraszającym tempie cen energii miasto zdecydowało się na oszczędności. Mieszkańcy jednak będą mogli podziwiać bożonarodzeniowe światełka, m.in. w rejonie galerii handlowych, które mimo kryzysu, postanowiły wystroić się na święta. Można już zobaczyć pierwsze efekty.

Rezygnacja z iluminacji świątecznych to jeden z elementów oszczędności wprowadzonych przez miasto z powodu podwyżek cen energii. Świąteczny klimat, bez względu na ilość kolorowych światełek, będzie można z pewnością poczuć na rozpoczynającym się 2 grudnia jarmarku bożonarodzeniowym w centrum miasta.

Od kilku tygodni, choinki i inne świąteczne ozdoby można zauważyć we wnętrzach centrów handlowych, gdzie bożonarodzeniowy klimat zaczęto wprowadzać już po dniu Wszystkich Świętych. W ostatnich dniach dekoracje zaczęły pojawiać się również na zewnątrz kilku szczecińskich galerii. Na fasadach zapaliły się tysiące światełek, które nie tylko zapraszają klientów na zakupy, ale przypominają o zbliżających się świętach.

Sonda
Czy podobają Ci się iluminacje świąteczne w Szczecinie?
Iluminacje świąteczne w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany