Czarny kot

i

Autor: reptodrom / CC0 / pixabay.com

Piątek trzynastego przyniósł mu SZCZĘŚCIE. Mieszkaniec Choszczna już nigdy nie uwierzy w pecha!

2021-08-16 18:20

Temu mieszkańcowi Choszczna, piątek trzynastego będzie kojarzył się wyłącznie z ogromnym szczęściem. To właśnie ten "pechowy" dzień okazał się tym, który odmienił jego życie. Na jego konto wpłynie bowiem całkiem spora suma, za którą będzie mógł nieźle zaszaleć... nie tylko na zakupach. Jak tego dokonał?

327 980 zł - dokładnie o tyle wzbogacił się mieszkaniec Choszczna, który w dzień określany mianem najbardziej pechowego, postanowił zaufać swojemu szczęściu i w punkcie przy ul. Wolności wypełnił kupon Mini Lotto. I nie mylił się! Okazało się bowiem, że miał ogromnego farta. Liczby, które zakreślił, okazały się tymi, które wylosowała maszyna. Oznaczało to tylko jedno - wysoką wygraną.

Czytaj też: Tesco na zawsze znika ze Szczecina. Ogromne PROMOCJE przed zamknięciem

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, niewielkie mieszkanie, wybrać się na wymarzoną wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Pociąg-widmo pod Kołbaskowem
Nasi Partnerzy polecają