Holiday Park Szczecin wkrótce zniknie z Łasztowni

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Park rozrywki będzie działał do 12 września

Ostatnia szansa na sporą dawkę adrenaliny. Holiday Park Szczecin wkrótce zniknie z Łasztowni

2021-09-08 13:24

Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć. Wakacje dobiegły końca, za kilka dni skończy się również kalendarzowe lato. Z panoramy szczecińskiej Łasztowni wkrótce zniknie również największa letnia atrakcja tego miejsca, czyli park rozrywki, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy cieszył się ogromną popularnością wśród mieszkańców i turystów. Warto się więc pospieszyć, by jeszcze w tym roku zafundować sobie sporą dawkę adrenaliny.

Szczecińska Łasztownia to ulubione miejsce mieszkańców, którzy chcą oderwać się od codziennych problemów i miło spędzić czas, a także cel wycieczek turystów odwiedzających stolicę Pomorza Zachodniego. To właśnie tutaj, od początku lipca działa ogromny park rozrywki, gdzie można nie tylko dobrze się zabawić, ale także zaznać ekstremalnych emocji. Holiday park Szczecin wkrótce jednak zniknie z panoramy miasta. Najbliższy weekend będzie już ostatnim, podczas którego będzie można skorzystać ze wszelkich atrakcji parku rozrywki.

Czytaj też: Banksy tu był? Tajemnicze dzieło ozdobiło ścianę w centrum Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

W piątek (10 września), Holiday Park Szczecin zostanie otwarty o godz. 15.00. W sobotę, 10 września, z atrakcji będzie można korzystać już od godziny 11:00 do 23.00. Niedziela, 12 września, od 11.00 do 22.00 będzie natomiast ostatnim dniem funkcjonowania parku rozrywki na Łasztowni.

Holiday Park Szczecin - atrakcje

Część urządzeń, które są dostępne w Holiday Park Szczecin pojawiła się w Polsce po raz pierwszy, a atrakcje, z których można korzystać w szczecińskim parku rozrywki, nie są w tej chwili dostępne w żadnym innym miejscu w Polsce i w Europie. Absolutną nowością, która z pewnością przyciągnie amatorów adrenaliny jest 80-metrowa mobilna wieża Freefall Extreme – aktualnie jedyna taka atrakcja na świecie, która debiutuje właśnie w Szczecinie. Z wysokiej na 80 metrów karuzeli łańcuchowej można podziwiać wyjątkową panoramę Szczecina. Równie ciekawych widoków dostarcza 60-metrowy diabelski młyn Wheel Of Szczecin, który jest największym mobilnym kołem widokowym w Polsce, z którego można podziwiać panoramę miasta i jego okolic. Natomiast dla tych, którzy wolą nieco większą dawkę adrenaliny, powstało 55 metrowe śmigło Vmaxx, które zapewni sporą dawkę mocnych wrażeń.

Czytaj też: Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

Sonda
Lubisz chodzić do parków rozrywki?
Banksy tu był? Tajemnicze dzieło w centrum Szczecina