„Wkrocz w święta” z Radiem ESKA i Orsola Coffee!

2021-12-06 6:30
Orsola Coffee
Autor: mat. prasowe

Wszyscy kochamy święta i ich niezwykłą atmosferę: łamanie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd, pięknie udekorowaną choinkę i wymarzone prezenty. To magiczny czas, który kojarzy się m.in. z zapachem czekolady, pomarańczy i goździków. Szczecińska kawiarnia Orsola Coffee wspólnie z Radiem ESKA zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które umili mieszkańcom Szczecina oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Orsola Coffee, to innowacyjne połączenie kawiarni i joguterii. W ofercie lokalu znajduje się m.in. pyszna, aromatyczna kawa w uroczych dużych filiżankach, smaczne ciasta, wyjątkowe desery i jedyne w swoim rodzaju belgijskie bajgle. A wszystko w klimatycznych marinistycznych wnętrzach... jak na Szczecin przystało.

To idealne miejsce na spotkania rodzinne, biznesowe, romantyczną randkę czy urodziny dla dzieci. Istnieje także możliwość wynajęcia lokali na wyłączność po godzinie 19.00.

Orsola Coffee
Autor: mat. prasowe Orsola Coffee

„Wkrocz w święta” razem z Radiem ESKA oraz kawiarniami Orsola Coffee!

Kawiarnie Orsola Coffee i Radio ESKA zapraszają na wyjątkową akcję, która wprowadzi szczecinian w wyjątkowy bożonarodzeniowy nastrój. W dniach 13-17 grudnia, w różnych punktach miasta mieszkańcy Szczecina będą częstowani świątecznym pomarańczowym naparem i preclami w belgijskiej czekoladzie.

- Szukajcie nas w różnych punktach naszego miasta - zachęcają właściciele Orsola Coffee, dołączając do zaproszenia świąteczne życzenia. - Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, abyście umieli dzielić się dobrem z innymi, aby święta były czasem beztroski i rodzinnego ciepła!

Orsola Coffee
Autor: mat. prasowe Orsola Coffee

Gdzie znajdują się kawiarnie Orsola Coffee?

Kawiarnie Orsola Coffee znajdują się w następujących lokalizacjach:

  • Plac Żołnierza Polskiego 3 (czynna do godz. 21:00)
  • ul. Przestrzenna 4 + okienko drive, w którym można odebrać swoją ulubioną kawę bez wychodzenia z samochodu (czynna do godz. 19:00)
  • ul. Rydla 51a (do godz. 19:00)

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.orsolacoffee.pl. Warto również śledzić profil Orsola Coffee na Facebooku.

Orsola Coffee
Autor: mat. prasowe Orsola Coffee

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE