Korki w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Ogromne KORKI w całym Szczecinie. Jeśli nie musisz, nie wsiadaj do samochodu!

2021-06-18 12:54

To nie jest dobry dzień dla kierowców. Nie dość, że temperatura powietrza sprawia, że nawet w klimatyzowanych autach trudno o komfortowe warunki, to jeszcze jazdę utrudniają wszechobecne korki. Z każdą godziną może być coraz gorzej, ze względu na początek weekendu.

Na utrudnienia napotkamy przede wszystkim na głównych trasach wyjazdowych z centrum Szczecina: na ulicy Energetyków i Trasie Zamkowej, a także na ulicy Gdańskiej, gdzie trwa remont Estakady Pomorskiej.

Korki tworzą się również na ulicy Jana z Kolna, którą kierowcy próbują ominąć rejony placu Żołnierza i placu Rodła, gdzie również występują poważne problemy z przemieszczaniem się.

Czytaj też: Szczecin: Kolejne utrudnienia w rejonie węzła Granitowa. Ruch wahadłowy na wiadukcie

Duże natężenie ruchu panuje również na drodze krajowej nr 13 między Szczecinem i Kołbaskowem, a także na ulicy Krygiera, w rejonie powstającego węzła Granitowa w Podjuchach.

Najgorsza sytuacja panuje na autostradzie A6 w rejonie węzła Kijewo. Tam również trwają prace drogowe, ruch odbywa się tylko jedną jezdnią, co powoduje korki sięgające kilku kilometrów.

Czytaj też: Dramat golasów. Słynna NAGA plaża nad Bałtykiem przestanie istnieć? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Korki w Szczecinie

i

Autor: Google Maps
Ekologiczny mural w Szczecinie. Czy zastąpi 200 drzew?