Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Noc Bajek Ogniem Malowana. Ogród w Przelewicach zmieni się w magiczną krainę baśni!

2022-06-06 6:00

To będzie wyjątkowa noc w pięknym otoczeniu. 18 czerwca Ogród Dendrologiczny w Przelewicach stanie się magiczną krainą baśni i czarów. Wszystko za sprawą jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Noc Bajek Ogniem Malowana to już kolejna edycja wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością i ściąga do ogrodu całe rodziny. Wyjątkowa oprawa świetlna i piękne bajki sprawią, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.

Noc Bajek Ogniem Malowana to kolejne wydarzenie w Ogrodach Przelewice, które pozwoli przenieść się do baśniowego świata czarów, gdzie będzie można wyruszyć w niesamowitą podróż w fenomenalnej oprawie świetlnej.

Tym razem motywem przewodnim jest ognista aura w scenerii jednego z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu Zachodnim. Na każdej z trzech scen zlokalizowanych na terenie Ogrodów czekać będzie na Was moc atrakcji. W programie Nocy Bajek Ogniem Malowanej znajdą się między innymi:

  • „Trzy bajki o smoku” – profesjonalny, trzykrotny występ aktorów Teatru Lalek „Pleciuga” - zabawna opowieść o tym, że w życiu warto brać sprawy w swoje ręce i nie bać się nieoczywistych wyborów.
  • "Światłogień" - tańczący artyści z płonącymi rekwizytami, niezapomniane akrobacje z zapalonymi linami i wiele innych!
  • Występ wokalny wspaniałej wokalistki, której bajeczny głos z pewnością zaczaruje odwiedzających ogród.

Oprócz znakomitych bajek i wyjątkowych występów w spektakularnej scenerii, na widzów będą czekać liczne niespodzianki. W pobliżu Mauzoleum uczestników zaskoczą diabelskie animacje przygotowane przez niezastąpioną Ligę Szczecińskich Superbohaterów. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i pysznego jedzenia. Daj się ponieść wyobraźni i przeżyj niezapomnianą, Ogniem Malowaną przygodę!

Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbędzie się w sobotę, 18 czerwca 2022 r. Początek o godz. 21:00. Bilety dostępne są w cenie 25 i 45 złotych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to wyjątkowe miejsce na mapie Pomorza Zachodniego, prawdziwy diament znajdujący się na otoczonych naturą terenach wiejskich. Pałac, ogród i zabudowa folwarczna liczą ponad 200 lat.

Centrum Kultury-Ogrody Przelewice to kompleks o powierzchni około 45 hektarów. Przelewice słyną z niezwykłego Arboretum i wspaniałych, urządzonym w klasycystycznym stylu sal i piwnic. Przybywają tu rzesze turystów, nowożeńcy, biznesmeni i każdy, kto zakochany jest w ciekawej historii pałacu czy barwnych ogrodach.

W Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach znajduje się jeden z najrzadszych na Ziemi, umieszczony w Czerwonej Księdze Roślin Chin i pochodzący z Chin gatunek drzewa: Dawidia chińska, zwana potocznie “drzewem chusteczkowym”. Dawidia jest symbolem naszego ogrodu a jej kwiat znajduje się w logo Centrum Kultury. W Ogrodzie możemy podziwiać również ogród skalny, ogród japoński, źródlisko, trzy stawy oraz staw centralny, oraz jedyną taka w Polsce aleję kalin.

Więcej informacji dotyczących Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, atrakcji tego miejsca, jak i wydarzeń, które się tutaj odbywają, można znaleźć na stronie internetowej ogrodprzelewice.pl.

Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora Noc Bajek Ogniem Malowana w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach
Pomorze Zachodnie

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają