Niecodzienne oświadczyny na plaży w Dziwnowie. Paulina powiedziała tak!

i

Autor: Instagram / SAR Dziwnów Niecodzienne oświadczyny na plaży w Dziwnowie. Paulina powiedziała "tak"!

To był wyjątkowy moment!

Niecodzienne oświadczyny na plaży w Dziwnowie. Paulina powiedziała "tak"!

2022-10-28 12:27

Oświadczyny to bardzo wyjątkowy moment w życiu zakochanych w sobie ludzi. To również bardzo stresujący moment dla przyszłego pana młodego, który nie dość, że dokłada wszelkich starań, by ten moment był jedyny w swoim rodzaju, to jeszcze nie jest pewien czy usłyszy "właściwą" odpowiedź od swojej ukochanej. Tym razem, na szczęście, wszystko poszło zgodnie z planem.

Krzysztof postanowił w wyjątkowy sposób oświadczyć się swojej ukochanej Paulinie. Mężczyzna jest ratownikiem SAR. Poprosił więc swoich kolegów o pomoc w przygotowaniu tej ważnej dla niego ceremonii. Doszło do niej na plaży w Dziwnowie.

Poza pierścionkiem zaręczynowym i kwiatami, pojawiły się race odpalone przez kolegów Krzysztofa. Paulina była nie tylko zaskoczona oświadczynami, ale całą oprawą, która towarzyszyła chwili, w której musiała podjąć ważną życiową decyzję. Szczęśliwa kobieta powiedziała "tak". Oznacza to, że niebawem oboje staną na ślubnym kobiercu i usłyszą "Marsz weselny" Mendelsona.

Niezapomnianą pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia będzie również nagranie, które ratownicy dziwnowskiego SAR opublikowali na Instagramie. "To najmilsza akcja SAR Dziwnów w 2022 roku" - czytamy w opisie filmu.

Paulinie i Krzysztofowi życzymy dużo miłości i wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!

Sonda
Czy oświadczyłbyś się na antenie programu TV?
Wielkoformatowe wyznania na ulicach Szczecina
Nasi Partnerzy polecają