Real/Sajko nie żyje

i

Autor: Facebook / @realsajko Real/Sajko nie żyje

Znamy datę pogrzebu

Nie żyje raper Real/Sajko. Karol Rojczyk miał zaledwie 19 lat

2022-10-05 14:11

Karol Rojczyk zmarł w wieku 19 lat. O śmierci rapera posługującego się pseudonimem REAL/SAJKO, poinformował hip-hopowy aktywista Lil Konon. Wiadomo też, kiedy odbędzie się pogrzeb młodego artysty.

Karol Rojczyk posługujący się pseudonimem REAL/SAJKO, był młodym przedstawicielem hip-hopowego podziemia. O śmierci 19-latka poinformował hip-hopowy aktywista Lil Konon, który śledził muzyczne losy Rojczyka i promował jego twórczość. Przyczyny śmierci Real/Sajko nie są podawane do wiadomości publicznej. Znana jest natomiast data pogrzebu Rojczyka - informację na ten temat umieścił pod swoim postem Lil Konon. Ostatnie pożegnanie 19-letniego rapera odbędzie się w czwartek 6 października 2022 r. na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu.

Real/Sajko w lipcu wypuścił swój ostatni utwór pt. "Symetria osobowości". Kilka dni później opublikował post, w którym porusza temat depresji. Napisał: "zalozylbym grupe dla nastolatkow z depresja aka moich sluchaczy kurde no" (oryginalna pisownia). Pod koniec sierpnia wyjaśniał followersom: "piosenek nie ma bo mam kryzys wieku mlodzienczego, fizycznie czuje sie jakbym mial juz przeszlo 70 wiosen, a mentalnie jestem gdzies w gimnazjum" (pisownia oryginalna).

Jego fani określają jego muzykę jako "mocną". Pod informacją w sieci o śmierci rapera pojawiają się komentarze: "Najgorsza jest świadomość, że ktoś dysponujący wszelakimi zdolnościami i motywacją, alby coś stworzyć, nagle jakiegoś powodu znika, zabierając ze sobą wszystko w niebyt. Strasznie paraliżującym moment. Spoczywaj w pokoju...". Ktoś inny pisze: "nigdy nie słyszałem o ziomku a ten kawałek, który jest w artykule załączony to zjada 80% nowych rapowych kawałków pl, szkoda".

Oto klip do ostatniego utworu real/sajko:

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Nasi Partnerzy polecają