Narodowy Spis Powszechny. Szczecinianie spiszą się na zakupach i w plenerze

i

Autor: UM Szczecin Narodowy Spis Powszechny. Szczecinianie spiszą się na zakupach i w plenerze

Narodowy Spis Powszechny. Szczecinianie spiszą się na zakupach i w plenerze

2021-08-12 13:32

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Szczecinianie, którzy jeszcze nie dopełnili obowiązku spisania się, mogą to zrobić, zanim do ich drzwi zapuka rachmistrz. Będzie to możliwe w komfortowych okolicznościach, bo podczas zakupów lub spaceru w plenerze.

Do Narodowego Spisu Powszechnego włączają się szczecińskie galerie handlowe. Do końca sierpnia, zarówno w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w centrum miasta, jak i Outlet Park Szczecin na Prawobrzeżu, będą działać stanowiska, gdzie z pomocą rachmistrzów będzie można dokonać spisu.

W Galaxy stanowisko spisowe będzie znajdowało się na poziomie 0, w atrium obok fontanny, pod schodami ruchomymi, naprzeciwko salonu jubilerskiego. Natomiast w Outlet Park Szczecin spisu będzie można dokonać na stanowisku przy dyskoncie spożywczym.

Czytaj też: Pułapka na pieszych w centrum Szczecina. "Chcą, żebyśmy połamali sobie nogi!" [ZDJĘCIA]

W spisie będzie można wziąć udział również podczas rodzinnego spaceru, podczas wydarzeń plenerowych - na Jasnych Błoniach i na bulwarach.

14 i 15 sierpnia, w godzinach 10:00-16:00 będzie można spisać się na Jasnych Błoniach, gdzie będzie odbywał się Jarmark Szczeciński, a także na Nabrzeżu Starówka, gdzie odbywać się będzie wydarzenie z cyklu Bulwarove.

Natomiast w poniedziałek, 16 sierpnia, w godz. 11:00-14:00, będzie można spisać się na Jasnych Błoniach, gdzie odbywać się będzie Tydzień Inicjatyw Senioralnych.

Czytaj też: Kuriozalna literówka na stacji PKP. Mieszkańcy rozbawieni

Sonda
Wziąłeś już udział w Narodowym Spisie Powszechnym?
Niecodzienna metamorfoza bramy w kamienicy w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany