Filharmonia w różowej iluminacji

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Filharmonia w różowej iluminacji

Na co dzień biała. Będzie RÓŻOWA! Filharmonia w Szczecinie w niecodziennej odsłonie

2021-01-19 9:04

Na co dzień jej elewacja świeci się na biało, od czasu do czasu przybiera barwy narodowe lub "szczecińskie". Tym razem zobaczymy ją w niecodziennej, bo różowej odsłonie. Mowa o szczecińskiej Filharmonii, która przy szczególnej okazji, na jeden wieczór zmieni swoje barwy.

W najbliższą niedzielę, śnieżnobiała fasada "lodowego pałacu" zaświeci się na różowo. Wszystko z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy, w którego obchody Filharmonia im. M. Karłowicza włącza się już po raz kolejny, by wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland zwrócić uwagę na problem profilaktyki nowotworowej.

Zobacz też: Statystyki ŚMIERCI na Pomorzu Zachodnim! PRZERAŻAJĄCY wzrost liczby zgonów w 2020 roku

Tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy przypada w dniach 18-24 stycznia, a jego celem jest szerzenie wiedzy na temat raka szyjki macicy oraz propagowanie wśród kobiet regularnych badań cytologicznych jako najlepszej metody profilaktyki tego typu nowotworów. Filharmonia w Szczecinie włącza się w działania prowadzone przez szczeciński oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland i w najbliższą niedzielę, 24 stycznia po zachodzie słońca zaświeci się na różowo, by wraz z nimi zwrócić uwagę na wagę profilaktyki.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Rozpoznasz miasto po tych kadrach z Google Earth?

Pytanie 1 z 10
Ta budowla została zaprojektowana przez wybitnego architekta pochodzącego ze Szczecina. Jednak nie znajduje się w Szczecinie. Jakie to miasto?
Hala Stulecia
Rocznica Sierpnia '80 w Szczecinie. Filharmonia z wyjątkową iluminacją
Nasi Partnerzy polecają