Natalia Kukulska w Filharmonii im. Karłowicza w Szczecinie

i

Autor: YouTube / kadr z teledysku

Szczecińska Filharmonia ponownie "zagrała" w teledysku! Zobacz najnowszy klip Natalii Kululskiej! [WIDEO]

2020-11-13 10:48

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Polsce. "Lodowy pałac" jest także ulubionym miejscem znanych artystów, którzy nie tylko chętnie grają w nim koncerty, ale także wykorzystują niebanalne wnętrza do kręcenia teledysków. Tym razem wraz z ekipą filmową, w Filharmonii zagościła Natalia Kukulska.

Artystka ostatnio wydała płytę z własnymi interpretacjami utworów Fryderyka Chopina. Do współpracy nad albumem "Czułe struny" Natalia Kukulska zaprosiła znanych polskich kompozytorów i aranżerów: Krzysztofa Herdzina, Nikoli Kołodziejczyka, Adama Sztaby, Pawła Tomaszewskiego i Jana Smoczyńskiego, którzy dyrygowali orkiestrą Simfonia Varsovia. W tworzeniu płyty uczestniczyło blisko 100 osób.

Jeden z teledysków promujących wydawnictwo został nakręcony we wnętrzach szczecińskiej Filharmonii. Jest to utwór "Zezowate szczęście" do muzyki Mazurka F-dur Fryderyka Chopina. W klipie Natalii Kukulskiej towarzyszy Adam Sztaba.

To już kolejny teledysk zrealizowany we wnętrzach szczecińskiego gmachu. Wcześniej swoje teledyski nagrali tu m.in. Radzimir Dębski, Klezmafour czy Natalia Przybysz. Kilka lat temu Filharmonia była również główną "bohaterką" kampanii reklamowej jednej z platform cyfrowych.

Rocznica Sierpnia '80 w Szczecinie. Filharmonia z wyjątkową iluminacją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany