Mieszkaniec Reska może już pakować walizki. Pojedzie na wakacje marzeń!

i

Autor: Asad Photo Maldives, Jacub Gomez / CC0 / pexels.com Mieszkaniec Reska może już pakować walizki. Pojedzie na wakacje marzeń!

Zamienił drobne na fortunę!

Mieszkaniec Reska może już pakować walizki. Pojedzie na wakacje marzeń!

2023-06-12 14:16

Za taką kwotę może wybrać się na najlepsze wakacje w życiu! Mieszkaniec Reska (woj. zachodniopomorskie) w jednej chwili stał się posiadaczem prawdziwej fortuny, dzięki której będzie mógł odwiedzić najbardziej egzotyczne zakątki świata. I jeszcze zostanie mu reszta na drobne (i nie tylko) wydatki. Ta "inwestycja" kosztowała go zaledwie trochę drobnych.

248 710 zł - taka wygrana padła w niedzielnym (11.06) losowaniu Mini Lotto. Szczęśliwym graczem okazał się mieszkaniec Reska, który w punkcie Lotto przy ul. Bohaterów Warszawy wypełnił kupon i wydał na niego jedyne 1,50 zł. Wylosowane liczby: 10, 15, 18, 26 i 38 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, zaszaleć na zakupach, zainwestować, albo wykorzystać zbliżający się okres wakacyjny i wybrać się na urlop w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie. Możliwości jest naprawdę dużo, wszystko jest tylko kwestią wyobraźni.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Czy kiedykolwiek wygrałeś coś w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany