Mieszkaniec Barlinka może zaszaleć na zakupach. Trochę drobnych zamienił na niezłą sumkę!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Mieszkaniec Barlinka może zaszaleć na zakupach. Trochę drobnych zamienił na niezłą sumkę!

Mieszkaniec Barlinka może zaszaleć na zakupach. Trochę drobnych zamienił na niezłą sumkę!

2022-01-28 14:41

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Barlinka (woj. zachodniopomorskie), któremu udało się zamienić trochę drobnych na całkiem pokaźną kwotę, za którą będzie mógł zrobić niezłe zakupy. Jak do tego doszło? Okazuje się, że sposób na pomnożenie salda na koncie bankowym jest bardzo proste.

Czwartek, 27 stycznia okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla mieszkańca Barlinka, który postanowił zagrać w Keno i wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ul. 31 Stycznia. Okazało się bowiem, że wydając trochę drobnych, miał tyle szczęścia, że wygrał 12,5 tysiąca złotych, czyli kwotę, która może mocno zasilić domowy budżet. Za takie pieniądze można bowiem nieźle zaszaleć na zakupach, wybrać się na wymarzone wakacje lub po prostu odłożyć na lepszą przyszłość.

Czytaj też: Farciarz z Dobrej zamienił 5 złotych na grubą kasę! O takim prezencie można tylko pomarzyć!

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Czytaj też: Za 1,50 zł będzie miał udane święta! Mieszkaniec Mierzyna dostanie ogromny przelew!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Opuszczony sklep meblowy. Tyle zostało z legendarnego "Platana"