Myszków: Pojechał pijany do szpitala

i

Autor: mat. policji Myszków: Pojechał pijany do szpitala - zdjęcie poglądowe

Mierzyn: Kompletnie PIJANY wsiadł za kierownicę. W alkomacie prawie ZABRAKŁO skali!

2021-03-19 19:11

Policjanci z podszczecińskiego Mierzyna zatrzymali do kontroli kierowcę audi, bo nie miał włączonych świateł. Podczas interwencji funkcjonariusze poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Wynik testu stanu trzeźwości 49-latka wprawił ich w prawdziwe osłupienie. Takiej liczby promili z pewnością się nie spodziewali.

Do interwencji doszło w miniony wtorek w Mierzynie pod Szczecinem. W godzinach wieczornych funkcjonariusze mierzyńskiej drogówki, jadąc ul. Topolową zauważyli samochód marki Audi, którego kierujący nie włączył świateł mijania. Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli.

Zobacz też: Słynny "instrybutor" zostanie UPAMIĘTNIONY w wyjątkowy sposób? ZASKAKUJĄCY pomysł wójta Rymania

Za kierownicą siedział 49-letni mężczyzna, od którego mundurowi natychmiast wyczuli od wyraźną woń alkoholu. Kierujący miał problem z logicznym wypowiadaniem się. Policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu. Mężczyzna "wydmuchał" blisko 4 promile alkoholu, czyli blisko dawki, która uznawana jest za śmiertelną.

Samochód został odholowany, a mężczyzna zatrzymany. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje wkrótce sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Zobacz też: Tramwaj DRIFTOWAŁ w centrum Szczecina! ZOBACZ jak to się stało! [WIDEO]

Sonda
Czy jesteś za surowszym karaniem pijanych kierowców?
Drzewa zniknęły ze skarpy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie