Mierzyli prędkość, gdy nagle podjechał zdenerwowany mężczyzna. Nie było chwili do stracenia

i

Autor: mat. policji Zdjęcie poglądowe

Niecodzienna interwencja

Mierzyli prędkość, gdy nagle podjechał zdenerwowany mężczyzna. Nie było chwili do stracenia

2023-01-31 8:13

Niecodzienna interwencja policjantów z gryfińskiej drogówki. Podczas prowadzenia pomiaru prędkości, niespodziewanie do mundurowych podjechał kierowca forda. Był bardzo zdenerwowany. Jak się okazało, nie było chwili do stracenia. Policjanci musieli natychmiast zareagować.

Do dość nietypowej sytuacji doszło w Nowych Brynkach (woj. zachodniopomorskie). Policjanci gryfińskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości na drodze krajowej nr 31 między Szczecinem i Gryfinem. W pewnym momencie do mundurowych podjechał osobowy ford. Za kierownicą siedział zdenerwowany mężczyzna.

Kierowca poinformował policjantów, że w samochodzie znajduje się jego żona, która właśnie zaczęła rodzić i poprosił funkcjonariuszy o wsparcie.

Policjanci bez chwili namysłu powiedzieli kierującemu, żeby jechał za nimi. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i rozpoczęli około 15-kilometrowy pilotaż do szpitala w Szczecinie Zdrojach.

Po szybkim i co najważniejsze - bezpiecznym przybyciu na miejsce, rodzącą kobietę przekazano pod opiekę specjalistów z oddziału położniczego. Jaki był ciąg dalszy tej historii? Możecie przeczytać tutaj.

Sonda
Czy byłaś/eś świadkiem porodu w nietypowym miejscu?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Listen on Spreaker.