Międzyzdroje: Legendarny piosenkarz poważnie OKALECZONY! Ktoś urwał GŁOWĘ Freddiego Mercury'ego! [ZDJĘCIA]

2020-06-05 22:25 gk / Domin

Do niecodziennego incydentu doszło w czwartek w Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Ktoś ukradł... głowę Freddiego Mercury'ego. Sprawę bada policja.

Nie wiadomo jak doszło do kradzieży najważniejszej części ciała rzeźby frontmana legendarnej grupy Queen. Jej brak zauważyła wieczorem właścicielka Gabinetu Figur Woskowych i natychmiast powiadomiła o tym fakcie policję.

Czy głowa Freddiego Mercury'ego padła łupem jednego z fanów, który postanowił mieć kolejną pamiątkę związaną ze swoim idolem, czy może był to chuligański wybryk i zwykły akt wandalizmu? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że straty są ogromne, gdyż ponowne wyrzeźbienie głowy wokalisty może kosztować ogromne pieniądze - nawet kilka tysięcy euro. Być może w ustaleniu sprawcy pomoże nagranie z kamer monitoringu.

Woskowa rzeźba wokalisty zespołu Queen jest jednym z najstarszych eksponatów Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, które funkcjonuje od 1998 roku. Obecnie można tam podziwiać 110 rzeźb znanych osób, m.in. Barracka Obamy, Jana Pawła II, Angeliny Jolie i wielu innych.

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ