Policjanci z Maszewa uratowali mężczyznę chorego na cukrzycę

i

Autor: mat. policji

Maszewo: Wszyscy myśleli, że jest PIJANY. Okazało się, że jest w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie

2021-01-25 13:55

Wszystkim wydawało się, że jest pijany i wsiadł za kierownicę na "podwójnym gazie". Okazało się jednak, że 60-letniemu mężczyźnie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Gdyby nie szybka reakcja dzielnicowych z posterunku w Maszewie, mężczyzna mógłby nie przeżyć.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Przed godz. 15:00 dzielnicowi z posterunku w Maszewie otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który w stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę samochodu.

Mundurowi zareagowali natychmiast. Niezwłocznie udali się pod wskazany adres, gdzie zastali stojący na poboczu pojazd marki Volkswagen, w którym siedział 60-letni mężczyzna, którzy na pierwszy rzut oka wyglądał na pijanego. Policjanci ustalili jednak, że mężczyzna jest trzeźwy. Za pośrednictwem dyżurnego wezwali do pokrzywdzonego karetkę pogotowia, gdyż z uwagi na stan 60-latka, zaczęli podejrzewać, że może on chorować na cukrzycę.

Zobacz też: Nowogard: Rozpalili ognisko na działce. Chciał ich ZASTRZELIĆ z dubeltówki!

W celu potwierdzenia swoich obserwacji, policjanci skontaktowali się z telefonu mężczyzny z jego siostrą, która potwierdziła ich przypuszczenia. Podczas oczekiwania na pomoc medyczną, mundurowi podali 60-latkowi słodki napój i batonik, po odzyskał świadomość.

Po przybyciu karetki pogotowia mężczyzna został przekazany pod specjalistyczną opiekę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Zmarł po podaniu szczepionki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany