Książka

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com

Książnica Stargardzka zaprasza do wirtualnej wypożyczalni 24 godziny na dobę!

2021-02-06 6:19

To dobra wiadomość dla miłośników czytania. Książnica Stargardzka rozszerza swoją ofertę o dostęp do wirtualnej biblioteki LEGIMI, czyli do ponad 60 tys. e-booków i audiobooków.

Nowa funkcjonalność dostępna jest od 1 lutego. Czytelnicy zyskali dostęp do bogato zaopatrzonej, wirtualnej biblioteki LEGIMI. Jest to zbiór ponad 60 tysięcy e-booków i audiobooków, wśród których można znaleźć nowości wydawnicze, bestsellery, kryminały, literaturę SF, powieści obyczajowe, romanse, literaturę dziecięcą i młodzieżową, a także literaturę faktu, reportaże i poradniki.

Jest to oferta dostępna przez 24 godziny na dobę dzięki otrzymanemu w Książnicy bezpłatnemu kodowi dostępu. Trzeba się śpieszyć, bo ze względów finansowych, ich ilość jest ograniczona.

Jak to działa?

Z tej formy wypożyczania książek będzie mógł korzystać każdy pełnoletni czytelnik Książnicy Stargardzkiej, który posiada ważną Kartę Czytelnika i ma uregulowane wszelkie należności. Kody wydawane będą osobiście od pierwszego dnia roboczego każdego miesiąca – wyłącznie w Wypożyczalni Głównej. Czytelnik może otrzymać tylko jeden kod w danym miesiącu. Kod ważny jest przez miesiąc od dnia jego aktywacji. Po upłynięciu tego terminu można zwrócić się do Książnicy po kolejny. Niewykorzystanie kodu skutkować będzie 3-miesięczną karencją.

Zobacz też: Międzyzdroje jak Benidorm? Dwa drapacze chmur powstaną przy samej plaży. Nie wszystkim to się podoba

Aktywowany kod umożliwia czytanie e-booków i słuchanie audiobooków na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach bez konieczności łączenia z Internetem: (np. na komputerze, tablecie, smartfonie i czytniku – z wyjątkiem czytników Kindle). W ten sposób zwiększa się krąg czytających dany tytuł osób. Po otrzymaniu kodu, należy dokonać jednorazowej rejestracji z własnego urządzenia na stronie www.legimi.pl/zachodniopomorskie i pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Książnicy Stargardzkiej.

Sonda
Ile książek przeczytałeś w czasie pandemii?
Dlaczego warto czytać książki